MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 16108220
nr 1610 8220
Axel Larsson
(1898-1975), Sverige
Karmstol, För Bodafors
Kondition: slitage, skador
Axel Larsson, svensk möbelformgivare född 1898 i Medelpad, död 1975.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:43:30
1/4 15:56:08
Axel Larsson
Läs mer om Axel Larsson